Filmy ke stažení

Kde stáhnout filmy a seriály na internetu. K samotnému stahování filmů a dalšího obsahu není potřeba nic jiného, než prohlížeč a internetové připojení.

Ulož.to

14.05.2020

Ulož.to patří mezi české nejnavštěvovanější weby vůbec a povědomí o stránce daleko přesahuje kategorii pokročilejších uživatelů. O tom, že existuje nějaké Ulož.to ví prakticky kterýkoliv český uživatel internetu.

Webshare.cz

14.05.2020

Další službou v našem výběru je Webshare, který jako jedna z mála služeb nabízí také mobilní aplikaci nebo osobní úložiště s kapacitou od 10 GB pro soukromé soubory. Vyhledávání v souborech a najít si svůj oblíbený film je i zde možné a rychlost bezplatného stahování je omezena na 200 kB/s.

Sdilej.cz

14.05.2020

Jistě vám něco řekne služba Czshare.cz, která na českém internetu patřila k prvním svého druhu. Před dvěma lety změnila svoje jméno na Sdílej.cz, další změny však nepřinesla. Původní web tak připomíná nejen vzhled, ale třeba i možnost vyhledávání nebo bezplatné stahování s rychlostí 340 kB/s. Nebo za kredit, lze platit odesláním SMS zprávy nebo...

Datoid.cz

14.05.2020

K mladším sdílecím webům kde se dají stáhnout filmy patří Datoid, který podobně jako Uložto nabízí vyhledávání v databázi nahraných souborů. Nalezené soubory lze filtrovat podle typu a samozřejmě podle počtu stažení nebo podle hodnocení, které často může pomoci k nalezení vhodné kvality filmu. Na webu máte možnost si vybrat jak stahovat pomalu ale...

Edisk.cz

07.05.2020

Filmy ke stažení na edisk ale také on-line úschovna pro zálohování, sdílení a vyhledávání fotek, videí, hudby a jiných souborů. Zde máte možnost si vybrat jak stahovat pomalu ale zdarma nebo rychle za poplatek.